اخبار سایت کثیر

درباره ما

شوق خدمت به مردم ایران زمین همواره آرزوی هر انسان پاک سرشتی بوده است، لذا در آغاز دهه 80 شمسی با همت افرادی ساعی و آشنا با صنعت، مجموعه ای عظیم با نام گروه صنعتی کثیر بنا نهاده شد. این گروه صنعتی در زمینه تولید انواع موتور سیکلت فعالیت خود را با بهره گیری از تجارب سنتی و تکنولوژی پیشرفته روز گسترش داده و با بکارگیری بهترین متخصصین داخلی این مسیر را با پیشرفت تکنولوژی و استانداردهای فنی و زیست محیطی و احترام به حقوق مصرف کننده همسو نهاد.

به نحوی که امروز به سبب کیفیت محصولات و تنوع در تولید به عنوان یکی از بهترین تولید کنندگان موتور سیکلت در کشور به زعم مصرف کنندگان عزیز مطرح و در جایگاهی رفیع قرار گرفته است. بدیهی است محصولات این گروه صنعتی در آینده نزدیک مرزهای وطن عزیز ما را در نوردیده و با ورود به بازارهای جهانی نام کشور عزیزمان را بلند آوازه تر خواهد نمود.
 
گروه صنعتی کثیر مجموعه عظیمی، در زمینی به وسعت 50هزار متر با زیربنای 20هزار مترمربع در شهر تاریخی کاشان با کاربری تولید انواع موتورسیکلت، در جهت بومی سازی در دستور کار خود قرار داده و با اتکال به خداوند بزرگ در پایان سال 1397 ضمن بهره برداری از آن زمینه اشتغال 500نفر بصورت مستقیم را خواهد نمود.

 
      
   
 

 
 
 
  • گروه صنعتی کثیر